Golfbridge og Åpningsturnering

Golfbridge og Åpningsturnering
Fredag 31. juli møttes vi til festival igjen - denne gang i Vestfold og Tønsberg.
I år fikk vi gjensyn med Golfbridge, og de startet festivalen på Borre golfklubb kl. 10.30. På slutten av dagen møttes vi på Quality Tønsberg til bridge, både golferne og de som har venta ett år på ny festival.
Golfbridge
Golfbridge er et uoffisielt norgesmesterskap, som kårer den beste golfbridgeren i landet. Turneringen startet med 18 hull golf på Borre Golfklubb, og ble avsluttet på festivalhotellet med 24 spill - parallelt med åpningsturneringen.
Da golfrunden var over, hadde Espen Larsen og Harald Eide, samt Carsten Gunnarstorp og Steinar Svalstad imponert med sine golfferdigheter
Etter bridgen var ferdigspilt, sto Espen Larsen og Harald Eide igjen som vinnere - i både handikap- og scratchklassen.
Mer om årets Golfbridge i bulletinen
Vinnere Golfbridge 2026
Harald Eide og Espen Larsen

Noen bilder fra golfbanen...
ÅPNINGSTURNERING
Kl. 18.30 var det klart for årets Åpningsturnering. Hele 66 par fant veien til storsalen på Quality Hotel Tønsberg - en økning på 5 par fra 2025.
Vinnere Åpningsturnering 2026
Tomas Ruth og Morten Brændvang fikk alt til å klaffe, og stakk av med seieren etter 24 spill!

Bilder fra fredag 31. juli
Oppdatert 01.08.2026 11:59
